Sklizeň

Každý zahradník chce na podzim získat dobrou úrodu. Toho je bez zkušeností velmi obtížné dosáhnout. Zdá se, že není nic jednoduššího, zaset semeno do země, zalévat a sklízet. Ve skutečnosti se ale všechno ukázalo být mnohem komplikovanější. Nejprve vyvstává otázka, jak správně zasadit semeno, do jaké hloubky, zda je možné jej zasadit semínkem, nebo je to nutné pomocí řízků. Pro začínající zahradníky vznikají spousty nuancí a zkušení mají potíže, zvláště když se dozvíte něco nového.

Nejlepším způsobem samozřejmě není učit se z osobních zkušeností, ale učit se od zkušených a zkušených zahradníků, jak pěstovat dobrou úrodu.

Zkušenosti a rady někoho jiného od letních obyvatel pomohou pěstovat dobrou úrodu kukuřice, řepy, zelí a dalších plodin.

Ale nejtěžší je možná pěstování hroznů. Koneckonců, nyní existuje tolik odrůd, které vyžadují speciální přístup a dovednosti. A abyste získali sklizeň hroznů za pár let, nebo dokonce letos, musíte vědět, jak zasadit řízky a jak se o ně starat. To vše a spoustu zajímavých věcí naleznete v této sekci.

Péče o hrozny
Tato starodávná kultura - pěstování vinné révy - vyžaduje ...
Zvýšení výnosu česneku
Česnek je velmi užitečný a někdy jej nelze v domácnosti vyměnit. Mnoho...
Pěstování cibule ve sklepě
Jakmile letní zelenina a ovoce zmizí z regálů obchodů a ...
sazhentci
Pokud se rozhodnete založit vinici, musíte především ...