Minerální hnojiva Kemir: typy a vlastnosti aplikace

Kemira - hnojivo, který si získal popularitu u mnoha letních obyvatel. Pod touto značkou komplexní minerál krmenínavržen speciálně pro určité skupiny rostlin. Výrobce nabízí několik skupin hnojiv.

Obsah:

Hnojiva Kemir

Hnojiva Kemir

V obchodech dnes můžete koupit následující typy hnojiv Kemir:

 • Kombi. Zahrnuje komplex NPK s poměrem draslíku, fosforu a dusíku 2: 2: 1. Ve složení léčiva je také selen, který je také základní složkou metabolismu. Minerální doplněk je rozpustný ve vodě, takže jej lze použít jak ke kořenovému a listovému krmení, tak i v systémech kapkové zavlažování.
 • Suite. Tento druh hnojiva je granulovaný nebo tekutý minerální doplněk určený pro ovocné stromy, vytrvalé rostliny i pro zástupce cibulovité rodiny. Nejběžnějším použitím je seť léčba půda: pokud ji před setím předem rozlijete složením semínko, budou růst rychleji, navíc je zajištěn rychlejší růst zelené hmoty. Vrchní obvaz lze použít pro skleníkové rostliny i pro některé druhy pokojových rostlin.
 • Agro fertika pro růže. Růže - obzvláště jemné rostliny, které vyžadují komplex péče... Nesnášejí teplotní extrémy, jsou často vystaveni chorobám a působení. škůdci... Pravidelné krmení pomocí Agro-Fertiky jim pomůže zajistit mnohem větší vytrvalost a keř velmi brzy potěší zahradníka krásnými pupeny.
 • Combi. Je to narůžovělá skvrna, která se po rozpuštění ve vodě stává bezbarvou. Pomáhá bojovat proti zvýšené zásaditosti půdy: složení obsahuje dusík, draslík a další stopové prvky, kromě vápníku. Lze jej použít pouze na organické podklady, lze jej použít téměř na všechny druhy zahradních rostlin a ovocných stromů.
 • Hydro. Je to stravitelné droga, s jeho pomocí můžete rychle poskytnout rostlině kompletní sadu živných sloučenin. Kapalné hnojivo lze použít pro kořenovou a listovou aplikaci.
 • Trávníkové hnojivo. Speciální přípravek určený k posílení kořenový systém travní trávy. Speciální komplex NPK, který je určen k použití na jaře a v létě, pomáhá urychlit růst trávy a zesílit ji. Přípravek se po sklizni staré trávy rozpadne na zemi, pro rovnoměrné rozložení stačí vyrovnat hrábě.

Pod touto značkou se také vyrábí několik speciálních druhů hnojiv Kemir. Jsou určeny pro jakoukoli kulturu, například řepa nebo rajče.

Složení léku obsahuje přesně soubor látek, které konkrétní rostlina potřebuje.

Například řepa nemusí být hnojena sloučeninami hořčíku, což může způsobit nepříjemnou chuť kořenových plodin. Hnojivo by však mělo obsahovat měď, molybden a železo.

Výhody

Výhody hnojiv Kemir

Všechny typy hnojiv Kemir mají speciální vyvážené složení.Formulace finských chovatelů zaručuje úspěšný růst rostlin a pomáhá získat bohatší sklizeň.

Existuje několik nejdůležitějších výhod hnojiv Kemir:

 1. Všechna hnojiva se vyrábějí ve formě granulí - to zajišťuje pohodlí při skladování a přepravě. Můžete si vybrat balení různých kapacit.
 2. Hnojivo neobsahuje žádný chlór, je bezpečné pro půdu a nemá pro půdu žádné nepříjemné následky.
 3. Složení hnojiv je co nejvyváženější: v půdě nebude žádný přebytek žádného prvku, což umožňuje zajistit všechny podmínky pro normální růst rostliny.
 4. Výrobce nabízí širokou škálu přípravků, lze je použít nejen pro jednoleté rostliny, ale také pro trvalé plodiny všech druhů. Výrobky Kemir lze použít na ovocné stromy, s jejichž pomocí je možné zajistit vysoký sklizeň.
 5. Aplikace integrovaného minerální hnojivo pomáhá zvýšit přirozenou imunitu rostliny. Při pravidelném používání podle pokynů se vytrvalost rostlin zvyšuje, stávají se odolnějšími vůči bakteriálním a houbovým účinkům.
 6. Použití hnojiv umožňuje skladování ovoce déle po sklizni. Správné minerální krmení rostliny v procesu pěstování způsobí, že ovoce bude lépe chráněno před hnilobou.

Všechny výhody hnojiva Kemir (Fertika) jsou potvrzeny praxí používání: můžete si přečíst recenze zahradníků z různých regionů, abyste se ujistili, že krmení je účinné. Chcete-li však dosáhnout maximálního účinku, je nutné jej správně použít.

Funkce aplikace

Vlastnosti používání hnojiva

Jako každé jiné hnojivo, minerální krmení Kemira vyžaduje správný výběr a použití. Doporučuje se nejprve zvolit komplex určený pro určitý druh plodin.

Zkušení zahradníci mohou experimentovat s kombinacemi různých minerálů a v prvních letech je lepší použít hotové komplexy.

Při jejich používání na webu je třeba dodržovat několik doporučení:

 • S jakýmikoli hnojivy můžete pracovat pouze v rukavicích, navíc musíte používat respirátor. Žádná chemikálie nemůže být zcela bezpečná, proto jsou nutná preventivní opatření.
 • Roztok by měl být použit okamžitě po přípravě; neměl by být skladován hotový. Většina léků se aplikuje jednou týdně, je nutné přísně dodržovat dávkování krmení.
 • Při přípravě roztoku se musíte zaměřit na následující poměry: 20 g sušiny se rozpustí ve 20 litrech vody. Koncentraci nemůžete překročit: to může negativně ovlivnit kořenový systém. Pro krycí listový postřikovač postačí 10 g sušiny na 10 litrů tekutiny.
 • K přípravě roztoku se používá plastová nádoba; po aplikaci hnojiv musí být nádoba důkladně omyta mýdlem. Granule a hotová řešení musí být uchovávány přísně mimo dosah dětí.

Důležitou výhodou hnojiv Kemir je, že ani při dlouhodobém používání se dusičnany v půdě nehromadí. Obohacený priming neztratí své vlastnosti po velmi dlouhou dobu, umožní vám pěstovat pěstované rostliny v jedné oblasti po mnoho let a získat dobré sklizně... Při správné volbě a použití podle pokynů vám umožní dosáhnout vynikajícího účinku.

Více informací naleznete ve videu.

Informační článek pro zahradníky a letní obyvatele. Všechny druhy a jejich aplikace na různé rostliny jsou velmi dobře popsány. Ani jsem netušil, že mají takové vlastnosti a že dávají růst tímto způsobem.