Proč se nejlepší sladké papriky snadno pěstují

 

Získat nejlepší sladkou papriku v praxi nevyžaduje velké úsilí. Jedná se o dobře známou odrůdu, která se také nazývá jídlo. Liší se v přítomnosti mnoha odrůd. Bulharský pepř je mezi nimi slavný.

Sladká paprika a její nejlepší odrůdy

Jak pěstovat zeleninové papriky? Předpokládá se, že to není těžké. Pěstuje se i uvnitř. Již několik desetiletí se odrůdy zeleniny pěstují ve formě, ve které jsme zvyklí. Státní registr nabízí 232 odrůd odrůd a hybridů pouze jedné sladké kategorie.

Vyznačuje se snadnou údržbou. Skleníky a pařeniště jsou vhodné pro střední Rusko. S jejich pomocí se pěstují velmi rané plodiny. V otevřeném terénu můžete zasadit sazenice sami, pokud teplota stoupne nad 15 stupňů.

Pepř je pro půdu docela rozmarný. Vysoká kyselost, přebytečný jíl mu nebude vyhovovat. Nutné doplňky dusíku. Je dobré, když je půda hnojena hnojem, například na podzim. To platí pro řadu odrůd sladké papriky:

  • Usměj se;
  • Znayka;
  • Nafanya;
  • Divoška;
  • Akord;
  • kabinový kluk

A další. Sortiment je dostatečně široký. Sazenice budou přijaty, pokud jsou napojeny teplou vodou, která již byla usazena. Podle stavu pepře lze snadno zjistit, zda je zalévání dostatečné. Je ale lepší takové kontroly nezajistit. Rovněž je lepší půdu nepřesušovat teplotou. Během dne by neměla být vyšší než 23 stupňů.

Při výsadbě sazenic musíte dát jim více prostoru, alespoň 25 cm mezi rostlinami. Nejlepší odrůdy sladké papriky jsou také ve většině případů odolné vůči různým chorobám.