Kanna Indian - Exotic Queen

Jasné kvetení, odolnost proti škůdcům, chorobám a silnému teplu, exotický druh - to jsou vlastnosti, pro které je oceňována rostlina se společným názvem indická hena. Květy této rostliny jsou různé - bílé, žluté, červené, růžové, oranžové, jednobarevné a skvrnité, shromážděné v jemných půvabných štětcích. Určitě je pro mnohé indická hena známá z městských květinových záhonů, na nichž je královnou. I když povětrnostní podmínky neumožňují hněvu potěšit bujným kvetením, jeho velké listy různých barev mohou udělat květinovou zahradu obzvláště krásnou.

Indické přistání v Cannes

Canna je velmi teplomilná rostlina, proto stojí za to ji vyklíčit již od března. Ke stimulaci růstu mohou být oddenky ponořeny do roztoku manganu. Cannes by měl být zasazen do úrodné volné půdy, do nádoby o průměru 20 cm, do hloubky 6 cm. Před přesazením do otevřeného terénu by měla být cannes uchovávána na světlém, teplém místě a pravidelně napojena.

Indian Cana Care

Hlavními podmínkami jsou pravidelné zavlažování a kypření půdy. Měli byste také pravidelně hnojit organickými minerálními hnojivy - jednou za měsíc.
Zalévání by mělo být na konci srpna omezeno a před kopáním zcela zastaveno. Po prvním zmrazení by měly být cannes řezány (do výšky 15 cm), vykopány, sušeny při teplotě 15-18 stupňů a zavěšeny vzhůru nohama. Poté - nakrájejte na 3-5 cm a vložte do dřevěných nebo papírových krabic posypaných pískem nebo rašelinou. Podklad by měl být pravidelně navlhčen, aby nedošlo k vyschnutí.

Kategorie:Rostoucí | Canna
Anna fotka uživatele

Jednou sousedé přinesli z dače k ​​našemu vchodu hrnce, ve kterých byla zasazena hena. velmi jsme doufali, že tyto květináče budou stát celou zimu - u vchodu je teplo a osvětlení je téměř celý den, i když umělé. Ale u nás se jí nelíbilo - začala chřadnout, musela odříznout všechny rostliny. a na jaře byli znovu odvezeni do dachy a my už neexperimentujeme s cannes.

Manažer88 avatar

Nechal jsem svou rostlinu na zimu uvnitř. Canna se protáhla až na 1,5 m. Teď nevím, jak přesadit. Bojím se, že zlomím stopku.