Pěstování bílých růží

Bílé růže jsou velmi oblíbené a oblíbené nejen mezi ženami, ale také mezi muži. Pravděpodobně každá žena snila o tom, že jednoho dne dostane od milovaného člověka velkou kytici bílých růží. Ale někteří lidé sledují své sny jiným způsobem. Bílé růže lze pěstovat doma na záhonu. Všechny odrůdy bílých růží jsou brzy, začnou kvést dříve než všechny ostatní růže. A péče o ně není tak obtížná.

Bílé růže na fotografii nejsou strašidelným snem průměrné ženy v domácnosti, ale velmi skutečnou věcí. Kdokoli může pěstovat takové růže, jen když je tu touha a trpělivost.

Hlavní podmínkou dobrého vývoje a rozkvětu bílých růží je dostatečné množství vlhkosti pro růst. Pokud je léto horké a suché, pak by měla být rostlina pravidelně napojena.

Nejčastěji růže trpí škůdci - hmyzem. Boj proti nim je klíčem k dobrému rozvoji vašeho závodu doma.

Je nutné zasadit růže do dobré, úrodné půdy. Pro zachování dekorativního vzhledu je nutný vrchní obvaz. Růže dávají přednost kravskému hnoji zředěnému vodou.

Růže jsou nemocné houbami, aby se nemoc odstranila, je keř ošetřen roztokem mýdla na prádlo.

Nejoblíbenější odrůdou bílých růží je ekvádorská Wendella. Jedná se o květiny vysoké až 40 až 90 centimetrů. Dost vytrvalý. Holandská lavina je známá mnoha pěstitelům růží. Odrůda je trochu rozmarná, ale vhodná pro pěstování v naší oblasti. Pascali jsou dlouhé růže s velkými krémovými květy. Kvete pomalu a vydrží dostatečně dlouho.

Tkaní růže jsou také velmi žádoucí na záhonech. V naší oblasti lze pěstovat ledovec, horu Shasta a Albu.
 

Kategorie:Rostoucí
Foxi avatar

Obecně existuje spousta odrůd bílých růží. Pokud se rozhodnu je pěstovat, okamžitě vysadím několik druhů, abych zjistil, které jsou vhodné pro mé klima.

Manažer88 avatar

Růže jsou více rozmarné pro půdu než pro klima. Pokud je léto mírně teplé, s dostatečným zaléváním a hnojením, růže určitě rozkvétá. Velikost květu bude záviset pouze na podnebí.